Брати Павляки підкорятимуть світ!!!

З 29 березня по 1 квітня 2018 р. у Харкові Український Союз Кікбоксингу провів Чемпіонат України з кікбоксингу WPKA серед студентів ВНЗ та Українською федерацією кікбоксингу ІСКА — Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA серед дітей, кадетів, молоді і дорослих.
На цьому чемпіонаті проходив останній етап відбору до складу збірної команди України на Чемпіонат світу та Чемпіонат Європи з кікбоксингу ІСКА 2018, що проходитиме з 2 по 6 травня у Києві. В Чемпіонаті взяли участь близько 900 спортсменів з 21 регіону України.
У чемпіонаті України Бориславські спортсмени виступили на високому рівні: тренер-викладач Бориславської ДЮСШ Павляк Олег, випускник нашої школи, виборов три перших місця у розділах: фул-контакт, лайт та К-1 лайт, а учень Бориславської ЗОШ №3 Павляк Остап виборов два перших місця у розділах: лайт та К-1 лайт. Вони отримали можливість представляти нашу країну на Чемпіонаті Світу та Європи ISKA 2018.
Хочеться відзначити дуже високий рівень підготовки усіх спортсменів на даному чемпіонаті. Жорсткі та безкомпромісні бої проходили як у попередніх двобоях, так і в півфіналах, а у фінальних двобоях спортсмени віддавали всі свої сили, як фізичні так і психологічні, бо перший і другий номери на даному чемпіонаті гарантовано потрапляли до складу збірної команди України.
За результатами фінальних двобоїв був сформований склад Збірної команди України на Чемпіонат Світу та Європи ISKA 2018.

Пишаємося нашими учнями!
Побажаймо ж їм чудового виступу на Чемпіонаті, сили їм, міцності, витривалості, Божого благословення і звичайно ж – ПЕРЕМОГИ, адже їхні успіхи – це результат не лише особистої праці, тренувань і майстерності, а й усіх, хто їх підтримує і допомагає.
Разом ми частина перемоги!
Далі нові вершини!!!