Королівське рукоділля

Вишивка стрічками — це старовинне рукоділля, яке знову стає модною тенденцією в наш час. Це мистецтво, яким захоплювалися навіть королі, що доводить приклад Людовика XV, відомого шанувальника витончених речей. Завдяки його пристрасті в Європі мода прикрашати свої сукні й оселі вишивкою стрічками збереглася й донині.
05.03.2020 року вчитель трудового навчання Попик Лілія Володимирівна провела для учениць 8-А класу відкритий урок на тему “Вишивання стрічками. Виготовлення крученої троянди”.
Навчання розпочалося цікавими виступами від домашніх груп, на які були поділені дівчата. Учениці повідомили про історію походження цього мистецтва, розповіли вірші, легенди про троянду. Уся інформація супроводжувалася мультимедійною презентацією з зображеннями готових вишитих виробів.
Після вступного інструктажу та пояснень учителя розпочалася практична робота… І ось на очах гостей, які були присутні на уроці, атласні стрічки в руках юних вишивальниць перетворилися на розкішні троянди.
Лілії Володимирівні вдалося зробити урок цікавим, різноманітним, ефективним.

Класний керівник 8-А класу
Гуцало Маріанна Ігорівна