Наша школа – найкраща

З метою розкриття індивідуальності класних колективів серед учнів закладів загальної середньої освіти Бориславської територіальної громади було проведено конкурс відео аматорів на тему: «Моя школа – найкраща!».
Наша школа взяла активну участь у даному конкурсі. Учасниками відео робіт, які оригінально представили свій навчальний заклад, стали представники учнівського парламенту (Юзефович Софія, Савка Анна, Валага Назар, Микулич Олеся, Яцуляк Соломіїя, Петрів Володимир, Халус Юрій, Рентюк Владислав, Кнестяпіна Христина).

Відео робота була представлена у різних аспектах:

історія школи, символіка, професіоналізм вчителів, навчальний простір, самоосвітній простір, творчий простір, трудовий простір, соціальний простір, спортивний простір, духовний простір, побутовий простір, внутрішній клімат, гасло школи тощо.
За результатами конкурсу учнівський колектив нашого закладу був нагороджений Грамотою відділу освіти Бориславської міської ради «За краще представлення педагогічного колективу».

Висловлюємо щиру подяку представникам учнівського парламенту за активну участь у конкурсі.

Особлива подяка президенту школи Юзефович Софії за оформлення відео роботи.

Козар Оксана Михайлівна