Школа вітає Петріва Володимира з перемогою в інтернет-олімпіадах!!!

Школа вітає Петріва Володимира

з перемогою в інтернет-олімпіадах!!!

Сьогодення вимагає від молоді високого інтелекту, здатності творчо та компетентно приймати складні рішення, мати високу гуманістичну моральність. Приємно, що у 9-Б класі нашої школи є учень, який продовжує формувати в собі всі ці якості.

Це – Петрів Володимир.

Всебічно обдарована особистість. Три роки поспіль хлопець є учасником і призером шкільних, міських та обласних олімпіад.

Він не зупиняється на досягнутому, сміливо крокує у майбутнє.

Володя також приймає активну участь у шкільних та класних виховних заходах. Реалізує свої здібності та можливості в роботі учнівського парламенту школи.

Цього року Володя взяв участь у VIII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з математики, інформатики, географії, історії та у

Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Всеосвіта. Зима 2020/2021» з української мови, хімії, історії України, правознавства, фізики.

Володимир став переможцем і

отримав дипломи:

І місце – з історії;

ІІІ місце – з української мови;

ІІІ місце – з географії.

Щиро вітаємо Володимира з перемогою!

Бажаємо міцного здоров’я, віри в себе, ставити перед собою високі цілі та досягати нових вершин!

Батькам висловлюємо щиру подяку за моральну та матеріальну підтримку синові. Ви виховуєте чудову та надійну зміну. Віри, надії та Божої любові вам і вашим дітям!

Кл. керівник 9-Б кл.

Федичко Надія Романівна