Вітаємо наших дівчаток з перемогою!!!

Вітаємо наших дівчаток з перемогою!!!

Вже другий рік поспіль світ живе незвичним життям через небезпечну хворобу. Карантинні обмеження то посилюють, то послаблюють. В цьому повному невпевненості й стресу світі є дещо, в чому ми точно впевнені. А саме в талантах наших учнів.
З метою підтримки та розвитку творчості нашої молоді, розкриття їх творчого потенціалу та виховання художньо-естетичних смаків дітей, Центр Освітніх Інновацій та творчості «Гармонія» у серпні 2021 р. проводив ХХІІІ Міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Зіркова Україна». В цьому конкурсі взяли участь в категорії «Танець» учениці нашої школи. Анна Петрів, учениця 5-А класу, та Анна Стецик, учениця 3-А, взяли участь в цьому конкурсі в складі танцювального колективу «Дивограй». Вихованці гуртка отримали статуетку та іменні дипломи лауреатів ІІІ премії. Також кожен гуртківець отримав медаль.

Володя Петрів

2021 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>