Вітаємо з перемогою у Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім.Тараса Шевченка

Вітаємо з  перемогою у дистанційному ІІІ (обласному ) етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

З великою приємністю повідомляємо, що Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації нагороджено Голич Іванну, ученицю 10-А класу Бориславського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Бориславської міської ради, Дипломом ІІІ ступеня, яка стала переможцем дистанційного ІІІ (обласного) етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, а також нагороджено Агафонову Надію Володимирівну Грамотою Департаменту освіти і науки Львівської державної адміністрації за підготовку переможця дистанційного ІІІ (обласного) етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Дякуємо учениці і наставнику!

Бажаємо подальших творчих успіхів!

Козар Оксана Михайлівна

2021 рік