Впусти Ісуса у своє серце

DSC06397

Різдво – це одне з найвеличніших свят церковного календаря. З яким хвилюванням у душі ми чекаємо цього свята, а коли вже дочекалися, то з трепетом промовляємо це слово. У чому ж секрет такої величезної любові до Різдва? Секрет дуже простий. Різдво – це свято, що приносило, приносить та буде приносити радість, добро, щастя. Люди радіють народженню Спасителя та бажають один одному щастя. Але що таке щастя? Багато століть люди говорять про це, адже відповідь зовсім проста – це вміння дивитися на світ не з тіні, а з боку сонячного світла. Але не кожен з нас готовий прийняти Світло у своє серце?

DSC06278

Учні 6 – А класу підготували різдвяне дійство «Впусти Ісуса у своє серце». Кожен із глядачів, переглядаючи це дійство, мав можливість задуматися, якою дорогою ми повинні прямувати до Світла. Бог один, але дороги у кожного різні і кожна людина іде своєю.

Одні в лівому напрямі, інші в правому. Є перед нами широкі та вузькі шляхи. Дорога широка – це дорога розкошів і приємностей, дорога гріха. Але є інша дорога! Це дорога праці та обов’язку – дорога до Спасіння!

DSC06343

Учні відмінно справилися зі своєю відповідальною роллю. Глядачі захоплено спостерігали за цікавим дійством, звучало багато коляд, віншувань. Сценарій вразив всіх новизною і неординарністю.

Щиро дякуємо учням 6 – А класу та організатору дійства заступнику директора з виховної роботиKozar-Oksana

Козар Оксані Михайлівні.

2017 рік.