ЗОШ №3 вітає переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та конкурсів

2019/2020

 

Петрів Володимир

  • Петрів Володимир, уч. 8-б класу
  • І місце з математики ( уч. Яцуляк Т.М.),
  •   І місце з історії ( уч. Данилець І.Й.),
  • І місце з української мови та літератури ( уч. Шоха Г.П.),
  • І місце з географії ( уч. Цапів Г.О.),
  •  І місце з фізики ( уч. Попик І.П.),
  • ІІ місце з хімії ( уч. Ровенчак О.Н.),
  • ІІІ місце з біології (уч. Яремко Н. В.)

Нірода Юліана

  • Нірода Юліана,  (уч. 6 класу)
  • ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсї учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
  • (учителі Бондарева О.М, Шоха Г.П.)

Халус Юрій

  • Халус Юрій, уч. 9-б класу  
  • І місце з інформатики (уч. Ридзанич О.Л.), 
  •  І місце з інформаційних технологій ( уч. Ридзанич О.Л.),
  • ІІІ місце з фізики (уч. Попик І.П.).

Сухий Роман

  • Сухий Роман, уч. 11 класу 
  • І місце з астрономії ( уч. Попик І.П.),
  • ІІ місце з інформаційних технологій (уч.Ридзанич О.Л.)

Юзефович Софія

  • Юзефович Софія, уч. 9-а класу 
  • ІІ місце з англійської мови (уч. Микулич І.В.),
  • ІІ місце з правознавства (уч. Данилець І.Й.).
  • ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика  (учитель Агафонова Н.В.)
  • Микулич Олеся

  • Микулич Олеся, уч. 9-а класу
  • ІІ місце з біології (уч. Борисов О.Г.).

Кугівчак Христина

  • Кугівчак Христина, уч. 9-а класу
  • ІІ місце з трудового навчання (дівчат) (уч. Попик Л.В.).

Бассараб Анна

  • Бассараб Анна, уч. 11 класу
  • ІІ місце з історії (уч. Фришко І.І.),
  • ІІ місце з правознавства (уч. Фришко І.І.)

Савка Анна

  • Савка Анна, уч. 9-а класу
  • ІІІ місце з англійської мови (уч. Микулич І.В.),
  •  ІІІ місце з української мови та літератури (уч.Агафонова Н.В.)

Гедро Ольга

  • Гедро Ольга, уч. 11 класу
  • ІІІ місце з англійської мови (уч. Микулич І.В.),
  • ІІІ місце з української мови та літератури (уч.Агафонова Н.В.)
  • ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсї учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учитель Агафонова Н.В.)

Лабанців Артур

  • Лабанців Артур, уч. 6-б класу
  • ІІІ місце з математики (уч. Колесник С.М.)

Габчак Софія

  • Габчак Софія, уч. 9-б класу 
  • ІІІ місце з історії (уч. Фришко І.І.)

 

Помайда Анастасія

  • Помайда Анастасія, уч. 7 класу 
  • ІІІ місце з української мови та літератури (уч. Федуняк С.В.)

Буківська Вероніка

  • Буківська Вероніка, уч. 10 класу
  • ІІІ місце з християнської етики (уч. Ровенчак О.Н.).

Монастирська Христина

  • Монастирська Христина, уч. 11 класу
  • ІІІ місце з хімії (уч. Ровенчак О.Н.)

 

  • Височин Єлизавета

      Височин Єлизавета уч. 11 класу    

     І місце у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика

         (учитель Агафонова Н.В.)

Сосновська Софія

      Сосновська Софія 

    ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика (4-а клас, (учитель Лис О.Є.)

Радецька Евеліна

Радецька Евеліна

ІІ місце  у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика ( 5-б клас, учителі Агафонова Н.В., Федуняк С.В.)

Криницький Максим

  • Криницький Максим, уч. 10 класу
  • ІІІ місце з фізики (уч. Попик І.П.)

Штереб Сніжана

  • Штереб Сніжана, уч. 10 класу
  • ІІІ місце з біології (уч. Борисов О.Г.)

2019/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>