Творчий звіт у нашій школі

28 квітня  відбувся творчий звіт нашої школи «Нам пора для України жить!».

Звітний концерт розпочався виступом хору учнів 5–8 класів. Керівник – магістр педагогічної освіти Юрій Цигалов.

У виконанні хору прозвучали пісні «Україно, ти ненько моя» та «Козацька пісня».

Зворушливо виконували  ліричні номери  солісти та вокальні групи:

Столяр Христина (пісня «Мамина доня»), Ровенчак Богдана (пісня «Поема про Україну»),  Загірська Анна-Марія («Пісня про джаз»), дівчата вокального ансамблю 7-8 класів виконали  пісню «Краплини мрії». У виконанні вокального ансамблю учнів 9-11 класів прозвучала пісня «Країно моя».

Майстерність виконання показали також танцювальні групи під керівництвом вчителя хореографії Данути Цигалової.

Це і танець «Самба» (2 кл.), танець «Сучасні ритми» (7-мі кл.), «Повільний вальс» (6-ті кл.), український танець «Козачок» (5-ті кл.).

Учениця 10-Б класу Адріана Метельська  виконала мініатюру з повісті українського письменника І.С. Нечуя-Левицького «Кайдашева сімья» (постановник номеру Ольга Ридзанич).

На творчому звіті були присутні гості:

методист відділу освіти Бориславської міської ради Піхота О.О. та викладач Бориславської школи мистецтв Морозевич Е.Д..

Зі словами щирої вдячності учням, батькам, вчителям і організаторам концерту звернувся до усіх присутніх директор школи Драган В.І. Приємно вражений і захоплений виступами, побажав всім нових творчих здобутків.

З привітальним словом до гостей і учасників шкільного свята звернулися:

методист  Піхота О.О. та викладач школи мистецтв Морозевич Е.Д.. Вони визначили високий професіоналізм викладачів – магістра педагогічної освіти Цигалова Ю.Г. та хореографа Цигалової Д.Г., їх багаторічну відданість своїй роботі, любов до справи, яку вони роблять. Належно оцінили творчий потенціал шкільних виконавців у всіх представлених жанрах, їх старанність та високу виконавську майстерність.

Організатори концерту:

Цигалов Ю.Г. – магістр педагогічної освіти,

Цигалова Д.Г. – хореограф,

Козар О.М. – заступник директора з виховної роботи (художній зміст звітного концерту),

Стефанчук О.В. – педагог–організатор (музичне оформлення).

Людмила Матуріна