Допоможи взимку пташині!

Випав перший сніг. Усі радіють і дорослі, і діти. Звісно, усі так чекали красуню-зиму зі снігом та морозцем. На подвір’ї будинку уже поважно стоїть снігова баба, яку зліпили дівчатка. А хлопчаки збудували могутню снігову фортецю. Усім весело!!!. Лише пташкам непереливки. Тепер і холодно, і голодно пернатим. Та у них є справжні друзі – учні 1-Б класу ЗОШ №3, які змайстрували невеличку годівничку і повісили біля школи. Діти пригостили пташок крихтами хліба, насінням, пшоном. Тепер сюди поснідати щоранку будуть прилітати пташки.
Сподіваємося, що такі годівнички будуть висіти на деревах біля кожного будинку. Так ми усі разом допоможемо пташкам пережити холодну зиму. А навесні пернаті з вдячністю будуть співати своїх пісень і всіх звеселяти.

Лісович Ольга Григорівна  –

класний керівник 1-Б класу