Птахи на крилах весну принесли

vesnaБориславська ЗОШ № 3 завжди славилася і славиться своїми звичаями. Уже сьомий рік поспіль юні франківці нашого навчального закладу беруть участь в акції «Птахи нам на крилах весну принесли». під час якої діти разом з учителями розвішують на деревах шпаківні.

Проте не все так просто. Шпаківні – результат майстерної роботи франківців 7-Б класу та вчителя трудового навчання Івана Сухого. Під його чітким керівництвом зроблено 4 домівки для пташок. Опісля їх було розвішано на деревах у шкільному саду.
Інша акція «Посади калину!» вже давно стала традицією в межах нашої школи. Цьогоріч продовжували підтримувати цю традицію три покоління франківців: 11 клас, 7-Б клас та 3-Б клас разом зі своїми наставниками Іванною Фришко, Надією Федичко та Ольгою Лісович, яка свого часу стала ініціатором такої акції: 11-й випускний клас залишив про себе згадку у вигляді деревця на шкільному подвір’ї. Іванна Іванівна згодом розповіла про традиції використання калини та повідала усім нам відому істину – «Без верби і калини нема України!». Надія Романівна, тим часом, активно робила фотознімки, розуміючи, що ця подія залишить свій слід принаймні в історії нашої школи, а там, хто-зна… Усе дійство відбулося під пильним оком директора школи Володимира Драгана, котрий усіма можливими засобами намагається підтримувати такі добрі поривання учнів ЗОШ № 3.
Що ж, такі добрі справи варті уваги.

Володимир ДИДИК,  учень 11 класу ЗОШ № 3