Жарти природи

День сміху минув, а природа й надалі продовжує «жартувати». А по-інакшому як назвати те, що початок квітня «покритий» шаром снігу? Слід зазначити, що від таких погодніх умов страждають не тільки люди, а й пташки, що прилетіли з теплих країв і потрапили, прямо скажемо, не в казку. Та якщо люди легко пристосовуються до такої несподіванки, то наші пернаті друзі виявляються у цьому сенсі безпорадними і потребують допомоги. Така поміч надійшла від «франківців» ЗОШ № 3, які вкотре об’єднали свої зусилля заради благої мети та повісили годівничку на шкільному подвір’ї. Опікувалися цим дійством Іванна Фришко – класний керівник «франківців» 11 класу, Надія Федичко – класний керівник «франківців» 7-Б класу та Ольга Лісович –класний керівник наймолодших «франківців» – учнів 3-Б класу та зачинатель майже всіх благих акцій на теренах нашої школи.

Володимир ДИДИК, учень 11 класу ЗОШ № 3

zhart_pryrody