На варті Української Держави

Я більшого щастя на світі не хочу,
Щоб лиш Україна міцніла й жила

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка не раз рятувала наш народ від ворожої навали. Його здавна шанували наші предки, особливо козаки, воїни Української Повстанської Армії – всі, хто захищав Україну і просив допомоги у Небесних Сил.
Тому не випадково саме в цей день ми відзначаємо і велике релігійне свято, і День українського козацтва, вшановуємо воїнів УПА та відзначаємо День захисника України.
У нашій школі з нагоди славних свят відбувся захід, який підготували та провели учні 7-Б класу
л. керівник Яцуляк. В.Б.).
Діти звернулися прозою, душевною поезією та зворушливими піснями до сторінок історії та згадали про звитягу предків, які славетними зверненнями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність. На їхніх подвигах ми, українці, відроджуємо власну гідність і національну свідомість.
День захисника України – це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів.
 Козар Оксана Михайлівна