Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця

«Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця»

Василь Сухомлинський

Багатство інтересів, нахилів, здібностей у кожному дитячому колективі різноманітне. Хтось із малечі складає цікаві казки або поезії, комусь подобається малювати, а хтось уміє майструвати і створювати красиві предмети своїми руками. Щоб виявити творчих та талановитих дітей,  часопис «Розкажіть онуку» (м. Київ) проводить щомісячний конкурс «Талановиті діти» на різноманітну тематику.  У листопаді 2015 року творчий конкурс проходив під назвою «Казка стукає в віконце».

Усі учні  4-Б класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, активно підтримали конкурс, написавши свої казки про тваринний та рослинний світ рідного краю. Кращі твори були надіслані до редакції освітянського видання «Розкажіть онуку». До них увійшли казки Ірини Здендяк «Лісове тріо», «Дружба», «Весна в парку» , Юлі Пікалової «Вчасна допомога»,  Возняк Андріанни «Лисиця і Ворона»,  Шахунової Валерії «Сліпуча врода» та Буцяк Ярини «Дивовижна квітка».  Після підбиття підсумків кращі роботи «Лісове тріо», «Дружба» Ірини Здендяк та «Лисиця і Ворона» Возняк Андріанни  були опубліковані на сторінках журналу (№ 12, 2015 рік).

Редакція часопису «Розкажіть онуку» привітала директора школи Драгана Володимира Івановича із тим, що творчі доробки вихованців  4-Б класу  навчального закладу, який він очолює, визнано кращими в конкурсі для учнів «Талановиті діти».

Учні 4 – Б класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 нагороджені Дипломом, як переможці творчого конкурсу для школярів «Талановиті діти».  А також нагороджена Дипломом Ольга Лісович (класний керівник 4-Б класу) за підготовку вихованців до творчого конкурсу для учнів «Талановиті діти» та за високий рівень педагогічної майстерності й формування творчої особистості школярів.

Творчих злетів Вам і подальших перемог.

2 коментарі до “Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця

1. Андріанна Возняк

Шановна Людмила Григорівна, дякую вам за розміщення інформації на сайті.

2. Володя Петрів

Так тримати ! Бажаю ще творчих доробок і успіхів у творчості !