Вероніка Буківська завоювала титул чемпіонки України з кікбоксингу

Вероніка Буківська

Медалі, грамоти та дипломи Вероніки

Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO проходив в місті Бровари з 7 по 10 квітня 2016 року серед юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь 1305 учасників з усіх областей України і 7 спортсменів з м. Борислава.

Серед бориславців – Вероніка Буківська, учениця 6-А класу нашої школи. Вероніка здобула перемогу над своїми суперницями та посіла 1-ше місце.

Вже 3-й раз поспіль наша спортсменка доводить, що є кращою та виборює золото на чемпіонатах України.

Дівчинка з 7-ми років почала займатися боксом та кікбоксингом у спортивному клубі «Гладіатор» при Бориславській ДЮСШ.

Першу свою перемогу вона здобула у 2013 році, у 9 років.

Тренер Вероніки – Нинич Ігор Миколайович.

Майбутніх перемог тобі, Вероніко!!!