Рідне слово

20160531_103228

Володя Петрів, учень 4 – Б класу

До збірки «Рідне слово» ввійшли перші поетичні спроби Володі Петріва, учня 4 – Б класу нашої школи, які присвячені дружній родині: мамі, татусеві, бабусі, дідусю, улюбленій сестричці Ані; щирим однокласникам; природі рідного Прикарпаття у різні пори року, птахам, рибкам; подіям на сході України.

Збірку розпочинає вірш «Мій татусь», який присвячений доброму татусеві, який «і сильний, і сміливий, і в усьому справедливий». До ніжної матусі Володя горнеться щодня і бажає їй «щоб була завжди здоровенька». Своїй бабусі Вірі на її 55-ти річчя Володя разом з вітальним віршем подарував картину «Чудові лебеді». Пишається внук дідусем , який понад 40 років проробив водієм, про що і розповідає у вірші «Дідусь». Одна з багатьох радостей у житті Володі – це його маленька сестричка Анютка. Це їй він склав «Колискову для сестрички», яку наспівує  щовечора. Вітальні вірші та картини Володя дарує і своїм однокласникам Андріанні, Юлії та своїй першій вчительці. Дуже любить хлопець школу і навчатися про це він пише у вірші «Наша школа».

З цікавістю Володя спостерігає за пташками у різні пори року і про їх життя та клопоти розповідає у віршах «Зимовий ранок», «Приліт журавлів». Улюблене хоббі у хлопця – рибалка. Щоліта він успішно рибалить на нашому озері, про що розповідає у вірші «Літній відпочинок». А ще із захопленням розповідає про золотих рибок у вірші «Мої улюбленці».

Володя –  маленький патріот своєї могутньої і нескореної України. Він «свій гімн гордовито співає, синьо-жовтий прапор прославляє», про що сміливо заявляє у вірші «Віддані захисники».

Дорогий, Володю! Бажаю тобі твердо йти тою стежкою яку ти обрав. Твої перші кроки у поезії, малюванні, декламуванні визнані у Львові, Дрогобичі, Бориславі. Тобою пишаються батьки, однокласники і перша вчителька. Нових тобі перемог і вершин.

Ольга Григорівна, перша вчителька.

3 коментарі до “Рідне слово

1. Мішаня

Дуже приємно,що Володіні мрії поступово здійснюються. Молодець!!! ВОЛОДЯ,йди тільки вперед до своєї мети і не здавайся.Життя наше непередбачуване і дає нам різні випробобуван ня.Треба бути сильним.Ми віримо в тебе і всі перешкоди ти здолаєш!!!Володя , тебе підтримуємо ми усі.Будь впевнений у своїх результатах .Хочу побажати творчого натхнення і з легкістю отримувати перемоги!!!

2. Тарас

Молодець – Володя!!! Ти – талант!!! Читаючи твою книгу,перегортаючи сторінки, милувався знов і знов…Мені бракує слів ,щоб передати зміст твоїх рядків……БАЖАЮ ЩИРО ВІД ДУШІ ТВОРЧОЇ НАСНАГИ Я ТОБІ!!!

• Володя Петрів

Дякую усім за підтримку ! ! !