Рідне слово

20160531_103228

Володя Петрів, учень 4 – Б класу

 

До збірки «Рідне слово» ввійшли перші поетичні спроби Володі Петріва, учня 4 – Б класу нашої школи, які присвячені дружній родині: мамі, татусеві, бабусі, дідусю, улюбленій сестричці Ані; щирим однокласникам; природі рідного Прикарпаття у різні пори року, птахам, рибкам; подіям на сході України.

Збірку розпочинає вірш «Мій татусь», який присвячений доброму татусеві, який «і сильний, і сміливий, і в усьому справедливий». До ніжної матусі Володя горнеться щодня і бажає їй «щоб була завжди здоровенька». Своїй бабусі Вірі на її 55-ти річчя Володя разом з вітальним віршем подарував картину «Чудові лебеді». Пишається внук дідусем , який понад 40 років проробив водієм, про що і розповідає у вірші «Дідусь». Одна з багатьох радостей у житті Володі – це його маленька сестричка Анютка. Це їй він склав «Колискову для сестрички», яку наспівує  щовечора. Вітальні вірші та картини Володя дарує і своїм однокласникам Андріанні, Юлії та своїй першій вчительці. Дуже любить хлопець школу і навчатися про це він пише у вірші «Наша школа».

З цікавістю Володя спостерігає за пташками у різні пори року і про їх життя та клопоти розповідає у віршах «Зимовий ранок», «Приліт журавлів». Улюблене хоббі у хлопця – рибалка. Щоліта він успішно рибалить на нашому озері, про що розповідає у вірші «Літній відпочинок». А ще із захопленням розповідає про золотих рибок у вірші «Мої улюбленці».

Володя –  маленький патріот своєї могутньої і нескореної України. Він «свій гімн гордовито співає, синьо-жовтий прапор прославляє», про що сміливо заявляє у вірші «Віддані захисники».

Дорогий, Володю! Бажаю тобі твердо йти тою стежкою яку ти обрав. Твої перші кроки у поезії, малюванні, декламуванні визнані у Львові, Дрогобичі, Бориславі. Тобою пишаються батьки, однокласники і перша вчителька. Нових тобі перемог і вершин.

                                                                            Ольга Григорівна, перша вчителька.

 

 

3 коментарі до “Рідне слово

 1. Мішаня

  Дуже приємно,що Володіні мрії поступово здійснюються. Молодець!!! ВОЛОДЯ,йди тільки вперед до своєї мети і не здавайся.Життя наше непередбачуване і дає нам різні випробобуван ня.Треба бути сильним.Ми віримо в тебе і всі перешкоди ти здолаєш!!!Володя , тебе підтримуємо ми усі.Будь впевнений у своїх результатах .Хочу побажати творчого натхнення і з легкістю отримувати перемоги!!!

 2. Тарас

  Молодець – Володя!!! Ти – талант!!! Читаючи твою книгу,перегортаючи сторінки, милувався знов і знов…Мені бракує слів ,щоб передати зміст твоїх рядків……БАЖАЮ ЩИРО ВІД ДУШІ ТВОРЧОЇ НАСНАГИ Я ТОБІ!!!

  • Володя Петрів

   Дякую усім за підтримку ! ! !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>