«На білім полотні і біль, і туга й радість

20160607_155440

20160607_155205

7 червня в історико – краєзнавчому музеї проходило відкриття виставки «На білім полотні і біль, і туга й радість», присвячена 90-й річниці від дня народження Героїні Світу, мисткині художньої вишивки,українській поетесі, довголітньому політв’язню Ірині Сеник.

Вшанувати пам’ять Великої Українки прийшло чимало бориславців.  До цієї події долучилися й юні франківці 4 – Б класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3. Присутні мали змогу почути поезію Ірини Сеник у задушевному виконанні школярів: «О, Ти Мадонно із Мадонн», «Я знала» (Андріанна Возняк), «О Україно! Ти існуєш» (Олег Костик), «Мамо!» (Володя Петрів), «Тремкий світанок» (Богдан Яворський).

Учні також відвідали кімнату-музей Ірини Сеник. Тут вони мали змогу оглянути оригінальні вишивки,  доторкнутися до тих речей, які належали нескореній українці, почесній громадянці міст Львова і Борислава Ірині Сеник. Ця сильна й і талановита жінка  є і завжди буде взірцем доброти, сердечності, світла, мужності, нескореності, жертовності всім українським нащадкам.

Ольга Лісович, учитель початкових класів.