До нашої школи завітали друзі з Польщі

7 - копия (2)Відкриті для світу

міжнародні уроки в ЗОШ №3

Бориславська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 завжди відкрита для гостей, для чесних, щирих і добрих людей. Цими днями у школі відбулося справжнє свято, свято зустрічі з друзями з Польщі.

22 вересня друзів з Валбжиха зустрів директор школи, Володимир Драган, який показував гостям презентацію про наше місто нафтовиків, його минуле та сучасне.

Заступник директора з навчально-виховної роботи, Оксана Валага, презентувала роботу школи в навчально-виховному аспекті та позакласній діяльності.

Учнів з Польщі було запрошено на міжнародний урок з екології, який провів вчитель-методист Олег Борисов. На уроці в мультимедійному варіанті було запропоновано три актуальні проекти впливу людини на природний стан середовища. Перший проект був презентований на польській мові, який показав стан забруднення довкілля в Польщі. Другий проект був зроблений учнем нашої школи, де було показано шляхи вирішення найбільш актуальної проблеми Борислава. Третім проектом став проект “Молодь обирає здоров’я”, який став переможцем міського конкурсу і буде представляти м. Борислав на  обласному конкурсі. Презентація цього проекту озвучувалася українською та польською мовами.

Учні з Польщі були захоплені і уроком з фізики “Нерівномірний прямолінійний рух. Середня швидкість. Миттєва швидкість”, який провів вчитель – методист Ігор Попик. Урок проводився на українській мові, але добре сприймався гостями, адже теорія фізичної науки була добре доступна.

Після уроку учні активно спілкувалися з питань методики розв’язування задач, особливостях проведення фізичних експериментів, які були презентовані на уроці.

Гості з Валбжиха були приємно здивовані і висловлювали своє подяку колективу Бориславської ЗОШ № 3 за відвідані уроки.

Завершальним етапом гостинної зустрічі став святковий концерт, де учні школи показували свої творчі здібності у співі, танцях, декламації віршів,зокрема, Івана Франка різними мовами  світу.

Збираймося друзі, сестри і брати,

Прощаймось в надії зустрітися знову

І хай вам щастить, хай щастить у житті

На дружню і щиру розмову,

На щастя, на долю,

На все дороге нам до болю

Такими словами був завершений святковий концерт.