Шануймо рідну мову!

Шануймо рідну мову!

9 листопада, з нагоди Дня писемності, в приміщенні міської центральної бібліотеки відбувся літературний конкурс «Відлуння ліри», в якому взяли участь талановиті діти усіх шкіл нашого міста.

Звучали поетичні та прозові твори сучасних авторів та класиків української літератури, а також власні твори учасників конкурсу.

Наша школа запропонувала глядачам два кардинально різні образи: ніжної ліричної, глибокої за змістом поезії Ліни Костенко («Крила»), у виконанні учениці 11 класу Ровенчак Богдани, і гострої на слово, емоційної і яскравої прози І. Нечуя-Левицького (уривки з «Кайдашевої сім’ї»), у виконанні  10-ти класниці Метельської Адріани.

Обидві конкурсантки показали найвищий клас акторської майстерності та декламування, повне душевне і візуальне співпадіння з образом: граціозна, струнка, піднесена Богдана  і справжня «дівка з перцем», шпарівна та енергійна Адріана, за що були відзначені найвищими нагородами конкурсу (А. Метельська – Гран-прі, Б. Ровенчак – 2-е місце в номінації поезія).

Пишаємося талантами нашої школи і щиро дякуємо батькам за чудових дітей.

Особлива подяка вчителям, які готували конкурсантів: О.Л. Ридзанич (А. Метельська), О.М. Козар (Б. Ровенчак)

No photos