Світ моїми очима

Андріанна Возняк

До збірки «Світ моїми очима» ввійшли перші поетичні спроби та оповідання Андріанни Возняк, учениці 4 – Б класу нашої школи, які присвячені рідним та близьким людям, тваринам та природі рідного краю.

Скільки ніжності, тепла, вдячності у вірші «Добра вчителька», який присвячений мамі. З якою любов’ю пише Андріанна про свого найулюбленішого маленького братика у вірші «Про братика».

ЇЇ улюблена пора року – це весна, коли все навколо прокидається від зимового сну і радіє ніжному сонечку, легенькому вітерцю, теплому дощику. Про прихід весни та приємні клопоти тварин у цей період Андріанна майстерно розповідає у

віршах «Весна у лісі», «Прихід весни», «Весняне пробудження», «Незабудки», «Черепашчина сім’я», «Ведмідь і пасічник». Вона бачить і відчуває красу природи і вміло це передає поетичним словом.

Дівчинка дуже любить спостерігати за життям домашніх тварин. Про цікаву розмову між котиком і мишкою Андріанка розказала у жартівливому вірші «Про мишку», а про справжнього господаря свого сімейства, який ні на мить не залишає своїх чубарочок і оберігає їх від ворогів у вірші «Півень».

У своїй поезії Андріанна торкається і подій сьогодення. У вірші «Хто такий волонтер?» дівчина порушує тему волонтерства у нашій країні і дає кожному з нас зрозуміти , що це справжній друг для воїнів АТО.

До цієї поетичної скарбнички ввійшов вірш «Пам’ять про Франка», який присвячений Іванові Франку з нагоди 160-річчя від дня народження.

На мою думку, цікаві та повчальні сюжети й невеличких оповідань. Вчинки героїв цих оповідань заставляють читачів замислитись над своїми вчинками в житті.

Відрадно, що всі малюнки до робіт малювала також Андріанна. Вона вміло і оригінально передала на папері епізоди творів, використовуючи палітру яскравих і тонких кольорів.

Дорога Андріанночко! Вірю, що ця книжечка стане добрим початком у твоєму творчому встановленні. Успіхів тобі, золотого пера та барвистого пензля.

Ольга Лісович, перша вчителька

4 коментарі до “Світ моїми очима

1. Володя Петрів

Молодець! Чудова книжка! Скоро моя теж вийде

2. Незнайомець

Прекрасна книга!Бажаю тобі ще творчих доробків, і сподіваюсь ця книга — не остання!!!

3. Ірина

Андріанно! Дуже гарна книжка, бажаю творчої наснаги, щоб тебе не полишала муза і вірю, що ця книга не остання.

4. Андріанка

Дякую всім за коментарі та підтримку! Хто Ти Такий, НЕЗНАЙОМЕЦЬ!!!???