Незабутня мандрівка

На весняних канікулах учні 4-А класу (кл. керівник Рахель С. Я.) і 3-Б класу (кл. керівник Кміть Л.К.) побували на екскурсії у Львові. Важко передати емоції і захоплення від цієї незабутньої мандрівки у часі. Саме так, бо було враження , що машина часу перемістила дітей на кілька століть назад. Діти побували у середньовічній аптеці-музеї «Під чорним орлом», спускалися у підземелля, відвідали алхімічну лабораторію.
В філіалі історичного музею «Палаццо Роберто Бандінеллі», побачили багатий італійський дворик, меблі, зброю, посуд 17-18 ст. А музей-капличка Боїмів, навіть включена в питаннях ЗНО.
Побачили площу Ринок, Ратушу, де знаходиться мерія. Біля оперного театру хотілось дітям співати і танцювати!!!
Також з дітьми провели гру-квест, хто більше знайде левів у місті Лева.
Побували у знаменитій «Криївці», сказавши гасло: «Слава Україні!»
А ще ми стали зірками телеекрану. У дітей брали інтерв’ю і показували по львівському телебаченню.

А наприкінці – солодке життя: відвідали майстерню шоколаду. Де ллється шоколад і з нього роблять різні фігурки, побачили карамельне містечко. На спогад про екскурсію привезли і сувеніри і незабутні спогади. А ще – фотографії. В кінці екскурсії була проведена вікторина, але визначити переможця було неможливо, стільки багато інформації діти запам’ятали.
На наступний рік ми ще плануємо екскурсію у Львів, бо ще багато місць ми не встигли подивитись.

Цю чудову екскурсію для дітей провела вчитель нашої школи Ореста Бондаренко

2017 рік