Рух заради здоров’я

Рух заради здоровя

Рух – це життя, ритміка – краса, а танець – політ натхнення й душі.

Рухова активність – необхідна умова нормального росту й розвитку організму дітей.

Руховий режим школярів має складатися з ранкової гімнастики, рухливих ігор на шкільних перервах, під час активного відпочинку на свіжому повітрі, занять у спортивних секціях, організованих занять фізичними вправами й ігор у школі, прогулянок перед сном, активного відпочинку у вихідні та в період канікул.

Рух – це життя і здоров’я. Саме тому 27 травня у нашому місті відбувся майстер-клас «Рух заради здоров’я». Активними учасниками заходу стали учні 5-А класу (класний керівник Гуцало Маріанна Ігорівна): Горбаль Максим, Кнестяпіна Марта, Марцинішко Денис, Панахова Каріна, Сіліфонова Анастасія, Тимоць Пауліна, Удич Олександр, Фанта Анастасія.

Під керівництвом тренера та під музику діти злагоджено та органічно повторювали послідовні рухи.

Згодом власні вміння й таланти продемонстрували всім присутнім вихованці фітнес-центру «Fit-Art», фітнес-клубу «СамУрай», студії сучасного танцю «RELAX DANCE» та ДЮСШ.

Класний керівник 5-А класу

Гуцало Маріанна Ігорівна