«9 років – лише мить з точки зору нескінченного. Школа, учитель, учень – це поняття вічні!»

«9 років – лише мить з точки зору нескінченного.

Школа, учитель, учень – це поняття вічні!»

Дорогі дев’ятикласники!

Ось і закінчився черговий етап у вашому житті – позаду основна школа. Дев’ять років у школі – це довгий та складний час: від букваря, перших літер аж до пізнання законів життя. Вам вдалося подолати багато труднощів та засвоїти мудрість шкільної науки. Вітаючи вас із закінченням 9 класу та отриманням свідоцтва про базову освіту, впевнені, що знання, набуті в школі за роки навчання, стануть для вас основою для вибору подальшого життєвого шляху.

Школа чекатиме на вас у новому навчальному році. Вчителі готові відкрити вам горизонти пізнання світу.

Любі діти!

Бажаємо вам натхнення та наполегливості на шляху саморозвитку та самовдосконалення!

Автор відео «9-А клас»  Юзефовис Софія.

Автор відео «9-Б клас» Халус Юрій.

Заступник директора з виховної роботи

Козар Оксана Михайлівна

2020 рік