Адріана Метельська. Знову ГРАН-ПРІ конкурсу «Відлуння ліри» !!!

«Слова росли із ґрунту, мов жита,

Добірним зерном колосилась мова.

Вона як хліб. Вона мені свята.

І кров’ю предків тяжко пурпурова»

Ліна Костенко

Чи знаєте ви, звідки беруться оті красуні, що сяють своєю неповторною вродою на екранах телебачення і в глянцевих виданнях? Може це Фотошоп, чи якісь заморські юнки? Та он же вони – ходять одними з нами вулицями, вчаться в наших школах, – такі ніжні, витончені, чуттєві і такі неймовірно талановиті! Наші юні україночки, щедро нагороджені Богом дарами краси. І не лише зовнішньої, а й внутрішньої, духовної.

Кажуть, якщо людина талановита, то вона талановита в усьому. Ми залюбки підтверджуємо цю думку, бо маємо в школі стільки яскравих і талановитих юних особистостей! Одна з них – скромна, чуйна і дуже відповідальна дівчина, справжня зірочка з потужним сяйвом, учениця 11 класу Адріана Метельська. Вона не лише добре вчиться, а ще й вправно володіє смичком і давно дружить зі скрипкою, чудово співає, танцює в різних танцювальних жанрах, опанувала мистецтво декламування… Ото ж саме Адріана була обрана представляти нашу школу на другому мистецькому конкурсі «Відлуння ліри», присвяченому Дню української писемності, адже саме вона минулого року принесла нашій школі найвищу нагороду – ГРАН-ПРІ конкурсу (http://www.school-library.com.ua/shkilni-novyny/3576.html).

9 листопада. Святковий, урочистий День.

Світлий і затишний зал однієї з книжкових скарбниць міста – Бібліотеки №6, що по вул. Коваліва…

26 учасників з різних шкіл міста разом зі своїми вчителями, наставниками, вболівальниками прийшли сюди, щоб ще раз нагадати усім: наша молодь найвродливіша і найталановитіша, наша мова – найпрекрасніша і найніжніша, наймелодійніша і найпоетичніша.

Поетичні і прозові твори українських письменників, літературні композиції, власні проби пера оцінювали високі професіонали, знавці рідної мови і справжні патріоти України.

Один за одним змінювалися конкурсанти, а разом з ними і той духовний настрій, який вони створювали своїми виступами. Адріана дуже хвилювалася, адже не зважаючи на численні перемоги в різноманітних конкурсах навіть на всеукраїнському рівні, досить великий досвід виступів, дівчина завжди дуже відповідально відноситься до кожного нового виходу на сцену.

ЇЇ вихід…

Наче величава лебідка не йшла – пливла наша красуня… Гордо піднята голова, ясні прекрасні очі і…. скрипка, скрипка, яку трепетно притуляла до себе. Сьогодні вони вдвох: дівчина і скрипка прославлятимуть нашу рідну співучу мову, через призму історії славних козаків, доноситимуть до серця кожного присутнього глибокий, сильний і неординарний зміст поетичного твору Лауреата Шевченківської премії, професора Оксани Пахльовської, доньки Ліни Костенко. Її «Козацькі оркестри», де кожне слово відлунює величезною любов’ю до своєї української історії, злилися воєдино з читцем і музикою, сотворили справжню магію рідного слова, сколихнули душу кожного присутнього і….. стали переможними!

Хто сказав, що двічі в одну річку не ввійти? І хоч річка дійсно уже не та (минув цілий рік), і вибраний твір абсолютно протилежний до переможного минулорічного, але ж ГРАН-ПРІ знову наше! Ура! Наше, нашої школи, неповторної Адріани, величезної групи підтримки з рідних і вчителів, всіх, хто долучився до цієї феєричної і справді заслуженої перемоги.

Дякуємо, наша зірочко, люба Адріаночко!

Дякуємо організаторам, високоповажному і високопрофесійному журі за достойну оцінку нашої спільної праці, якою ми висловили свою тремтливу любов і велику шану рідному українському слову!

Дякуємо родині, що виховала таку добру і талановиту дитину!

Дякуємо тобі, Боже, за твою мудрість, підтримку і благословення!

Ольга Ридзанич

 

 

P.S. (від Л. Матуріної) Адріану Метельську до конкурсу готували вчитель Ридзанич Ольга Львівна і заступник з виховної роботи Козар Оксана Михайлівна
3 коментарі до “Адріана Метельська. Знову ГРАН-ПРІ конкурсу «Відлуння ліри» !!!

  1. Відлуння ліри /У 2-х частинах. Міський конкурс читців
    Ч. 1. https://www.youtube.com/watch?v=BCGoKt7Khlo
    Ч. 2. https://www.youtube.com/watch?v=2TcsdlKXZPQ&t=36s

  2. luda-mun

    Щиро вдячна Божені Дмитришин за наданий відеоматеріал. Тепер у всіх бориславців з’явиться можливість побачити і почути талановитих дітей нашого міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>