Акція «Підтримай солдата»

Акція «Підтримай солдата»

Сердечні,теплі, щирі, прості,  хвилюючі слова подяки за можливість спокійно спати,зранку прокидатися та впевнено йти до школи, щоб здобувати знання, розвивати свої здібності та вміння, висловлювали  у своїх листах учні 4 – Б класу (акція «Підтримай солдата»). Маленькі хлопчики й дівчатка, яким лише по 9-10 років знають , що таке війна не з кінофільмів та книг, а з реалій нашого сьогодення. У деяких з них на передовій були батьки, дядьки і просто знайомі. Ми пишаємося батьком Володі Здендяка, який неодноразово був на передових позиціях в АТО.

Діти разом з батьками слідкують за новинами і кожна вісточка з фронту є для них дорогою. Малеча з нетерпінням чекає повернення кожного воїна додому. Вони усі уже герої. Щира дитяча молитва до Бога за кожного на передовій додає воїнам сили та віри, що перемога скоро буде і у сім’ї повернуться батьки, сини, дідусі.

Слава усім героям,

що стоять  на захисті нашої Вітчизни!

Лісович Ольга Григорівна, кл. керівник 4-Б кл.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>