Акція «Підтримай солдата»

Сердечні,теплі, щирі, прості,  хвилюючі слова подяки за можливість спокійно спати,зранку прокидатися та впевнено йти до школи, щоб здобувати знання, розвивати свої здібності та вміння, висловлювали  у своїх листах учні 4 – Б класу (акція «Підтримай солдата»). Маленькі хлопчики й дівчатка, яким лише по 9-10 років знають , що таке війна не з кінофільмів та книг, а з реалій нашого сьогодення. У деяких з них на передовій були батьки, дядьки і просто знайомі. Ми пишаємося батьком Володі Здендяка, який неодноразово був на передових позиціях в АТО.

Діти разом з батьками слідкують за новинами і кожна вісточка з фронту є для них дорогою. Малеча з нетерпінням чекає повернення кожного воїна додому. Вони усі уже герої. Щира дитяча молитва до Бога за кожного на передовій додає воїнам сили та віри, що перемога скоро буде і у сім’ї повернуться батьки, сини, дідусі.

Слава усім героям,

що стоять  на захисті нашої Вітчизни!

Лісович Ольга Григорівна, кл. керівник 4-Б кл.