Амазонка нашої школи

Надія Гаман, учениця 6-го класу

Нагороди Надії

Надія Гаман

Надія Гаман, учениця 6-го класу, з  11-ти років почала займатися стрільбою у спортивно-стрілецькому клубі «Галицький стрілець». Там дівчинка вчилася стріляти з гвинтівки, пістолета, револьвера та автомата.

Тренер Надії – голова Бориславського ССК «Галицький стрілець» Віталій Петрович Гніденко.

У 2014 році Надія завоювала титул чемпіонки на міському стрілецькому турнірі стрільби з пневматичної гвинтівки з нагоди Першої річниці Революції Гідності (молодша група). Надійка нагороджена багатьма грамотами та дипломами (за 1-ше місце – шість нагород, за 3-є місце – дві нагороди). У 2015 наша учениця посіла 3-є місце з виконання вимог нормативу «Влучний стрілець» та «Юний стрілець». Цей стрілецький турнір, присвячений 72-й річниці створення УПА, було організовано за пропозицією депутата Львівської обласної ради Володимира Голобутовського.

Нових перемог тобі, Надійко!!!