Аптека-музей і нафтова історія Борислава

Борислав — це місто унікальної історії зародження нафтопереробної промисловості в Україні.

Для того щоб якомога більше дізнатися про нафтову епоху, учні 9-А класу залюбки побували в аптеці-музеї першовідкривача гасової лампи та відомого в усьому світі винахідника промислової переробки нафти Яна Зега.
Школярі мали змогу побачити ексклюзивні нафтові акції, автентичний медичний і фармацевтичний посуд, місцеву валюту, яка використовувалася в Бориславі серед робітників, гасову лампу, для якої Ян Зег винайшов паливо.

Класний керівник 9-А класу
Гуцало Маріанна Ігорівна

Один коментар до статті “Аптека-музей і нафтова історія Борислава

1. Сьогодні, 27 січня, у Бориславському міському парку культури і відпочинку урочисто відкрили аптеку-музей всесвітньо відомого винахідника нафтової промисловості Йогана Зега. Борислав вважають нафтовою столицею Галичини. Тут розташоване одне з найбільших родовищ озокериту, зрозуміліше гірського парафіну. Цей нафтопохідний продукт має лікувальні властивості, – зазначила очільниця управління. Численні туристичні групи та індивідуальні туристи приїжджають до Борислава подивитись на символи нафтової промисловості – верстати-гойдалки, розташовані на території міста. А от музею, присвяченого лікувальним властивостям нафтопродуктів, для формування ще більш наповнених туристичних програм, дуже бракувало. Відтак аптека-музей буде цікавою як для цільових туристів, так і тих хто відпочиває на сусідніх курортах та має можливість вивчати навколишні території .