Аптека Йогана Зега — місце, наповнене затишком та атмосферою ХІХ століття

Цієї середи, 19 травня, учні 9-Б класу відвідали Бориславську аптеку-музей імені Йогана Зега, що знаходиться в місцькому парку.

Музей славиться своєю багатою колекцією гасових ламп, старих фотографій міста. Екскурсовод Ігор Романюк знає безліч цікавих фактів про життя аптекаря Йогана Зега та його колеги-підприємця Роберта Домса і з радістю поділився ними з гостями.
Учні багато чого нового дізналися і про саму природу нафти і озокериту, які перетворили невеличке село в сучасне місто. Протягом екскурсії проводились цікаві експерименти.

Аптека Йогана Зега — місце, наповнене затишком та атмосферою ХІХ століття. Тут ви зможете відкрити для себе Борислав по-новому. Ми Вам неодмінно рекомендуємо відвідати цей музей і побачити дива на власні очі.

Федичко Надія Романівна