Білі лебеді з перебитими крилами

3 березня в актовій залі ЗОШ №3 відбувся особливий захід. Учні, вчителі, методист відділу освіти Піхота О. О. та дирекція школи зібрались, щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні – Героїв Євромайдану.

Юні хлопці, чоловіки, жінки вже не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться вже їм. Сумно і боляче.

Хто б міг подумати, що в 21 столітті після всього, що пережила наша держава, все повернеться знову.

З великим трепетом у душі до заходу готувалися учні 10-Б класу під керівництвом класного керівника Стефанчук Оксани Василівни, адже у школі навчаються учні, батьки яких захищають Україну у зоні АТО.

На екрані – Небесна Сотня, майдан, а далі кадри, які не можуть залишати нікого байдужим.

Ведучими заходу були Онищенко Р. та Вороняк А.

Весь захід супроводжувався фото- та – відео  хронікою подій Майдану.

На сцені учні

Метельська А., Вороняк А., Щербак Р.  читають “Діалог вбитих солдат”.

…Душі вбитих відчувають жаль, що не можуть бути з тими, хто за ними сумує.

Важко сьогодні матері, яка вже ніколи не дочекається сина,  дружині, яка ніколи більше не зможе обійняти свого чоловіка,  дитині, яка вже ніколи не побачить батьківської посмішки.

З великим трепетом учні  читали вірші та монологи про наслідки Майдану, про події на Сході України   (Х. Загірська, Р. Щербак, Р. Онищенко, А. Вороняк, Т. Луцишин, С. Рак).

Патріотичні пісні прозвучали у виконанні А. Метельської та дівчат 10-Б кл.

Хвилиною мовчання згадали усіх Героїв, які загинули за наше майбутнє, а разом з ними і наших загиблих бориславців.

Завершальний етап заходу – запалені свічі пам’яті  по загиблих під гімн Небесної сотні “Пливе кача”.

До присутніх зі словами вдячності звернулися  директор школи Драган В.І. та методист відділу освіти Бориславської міської ради Піхота О.О.

Педагог-організатор

Стефанчук О.В.