Міжнародний конкурс “Бобер – 2016 ” у ЗОШ №3

З 6 по 8 листопада 2016 року наша школа традиційно прийняла участь у  міжнародному конкурсі комп’ютерного мислення «Bebras» (Бобер).

0-02-05-6096fdc52a4513e62db3b53cc7944b1f4c39ce9978f791664ca6e99929193e76_full

Цей конкурс для нас не просто чергова перевірка знань учнів і вияв їх зацікавленості певним предметом. «Бобер» для нашої школи – частина її іміджу, її історії. Адже, коли в 2008 році з ініціативи учнів і викладачів Львівського фізико – математичного Ліцею Україна вступила в міжнародну асоціацію «Bebras», не всі школи Львівщини відразу підтримали цю ідею, не кажучи вже про всю країну. Лише місто Житомир був тоді серед перших учасників. Борислав з «Бобром» з першого дня! А наша загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 кілька років була центром проведення цього конкурсу в місті, поки кількість бажаючих не набула таких розмірів, що вже кожна окрема школа заледве вміщає всіх, хто хоче позмагатися в комп’ютерній вправності, перевірити себе на здатність логічно мислити, швидко приймати рішення, застосовувати різноманітні способи для знаходження розв’язків.

В місті ми до сих пір перші, на нас рівняються, нас наздоганяють. Це велика відповідальність! І зараз, коли в асоціації вже 53 країни світу, а в Україні нема жодної області, яка б не приймала участь у конкурсі, ми залишаємося на престижній високій позиції в рейтингу.
Цьогорічний конкурс виявився дуже непростим у плані організації: неочікувані канікули в період підготовки, проблеми зі світлом безпосередньо у дні проведення, тощо. Але завдяки відповідальному ставленню учнів і підтримці зі сторони батьків, допомоги шкільних вчителів, які принесли для проведення конкурсу свої власні ноутбуки, конкурс таки відбувся!

Як же приємно було спостерігати за малюками молодшої школи – бобреняточками, які вперше змагалися на комп’ютерах! Не менше дивували своїми позитивними емоціями старшокласники, коли їм вдавалося здобути перемогу над хитромудрим завданням. Та цей конкурс став улюбленим в учнів не лише через цікаві задачі і відчуття неперевершеного задоволення від їх вирішення, а й через глибоке переконання, що участь у конкурсі – наш маленький інтелектуальний вклад в світовий імідж нашої держави.

Щиро дякуємо розумним, енергійним і небайдужим учням, їх мудрим батькам, які в важкий час кризи вкладають кошти в інтелектуальний розвиток своїх дітей, організаторам конкурсу.

Віримо, що Україна і цього року підтвердить свої високі позиції  в конкурсі, демонструючи на весь світ, які у нас розумні, талановиті і перспективні діти!

Ольга Ридзанич