Бонус для ЗОШ № 3

В рамках реалізації проєкту місцевих ініціатив “Капітальний ремонт в частині заміни внутрішніх дверних блоків ЗЗСО І-ІІІ ст.. №3 на вул. Шкільна, 19 у м. Бориславі Львівської обл.”,  за результатами якого мали замінити 14 зношених дерев’яних дверей на нові металопластикові, до попередніх 34, які встановлені.
У результаті, завдяки тендерним процедурам, вдалося зекономити 52 000 грн., а з погодженням організаторів конкурсу Львівської обласної ради, крім 14 дверних блоків, буде додатково встановлено ще 9 дверних блоків у всіх туалетних кімнатах на трьох поверхах нового корпусу школи.
Враховуючи даний «бонус» (роботи із заміни дверних блоків у туалетних кімнатах планувались на 2021 рік), можна ствердити, що заміна зовнішніх та внутрішніх дверних блоків у ЗОШ І-ІІІ ст.. №3 (у загальній кількості 57 шт.) – завершена дотерміново.

Директор ЗОШ №3

Драган В.І.

2020 рік

2 коментарі до “Бонус для ЗОШ № 3

1. Я без меры благодарен Вам лишь за то, собственно что Вы есть. Ваши публикации наполняют меня интеллектуально.

2. Сайт Бориславської школи № 3 створений спеціально для учнів і їніх батьків. Отримуйте новини школи та всю необхідну інформацію з перших рук.