Брати Павляки знову на вершині слави!!!

На світлині: директор ЗОШ №3 Драган В.І. та Остап Павляк – чемпіон України з кікбоксингу

 

Брати Павляки знову на вершині слави!!!

 

 

У спорті завжди виграють найсильніші. Тільки завдяки своїй завзятості і прагненню домогтися мети спортсмени досягають бажаної перемоги.

Не перестаємо дивуватися новим спортивним перемогам братів Павляків, Остапа і Олега.

І знову на престижних змаганнях у місті Києві  (з 6 по 9 грудня 2018 р.), де проходив Чемпіонат на Кубок України серед дорослих за версією WPKA, а також Чемпіонат ВФСТ України з кікбоксингу WPKA (юніори, старші юнаки, юнаки, діти), вони продемонстрували вагомі результати та здобули «пальму першості».

Їх результати:
Олег Павляк – 1 місце (Кубок України)
Остап Павляк – 1 місце (Чемпіонат ВФСТ України).

У 2018 році Павляк Остап був визнаний КРАЩИМ СПОРТСМЕНОМ РОКУ міста Борислав (відділення кік-боксингу), про що засвідчує грамота ДЮСШ.

28 грудня у сесійній залі Бориславської міської ради за високі особисті досягнення у спорті та гідне представлення міста у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях із кікбоксингу мер міста нагородив Остапа і Олега грамотами.

Досягнення Остапа і Олега:

Павляк Остап – учень 8-го класу, 2005 р.н., відділення кікбоксингу, Кандидат в Майстри Спорту, чемпіон Європи з кікбоксингу, член збірної команди України;

Павляк Олег – випускник нашої школи, 1997 р.н., відділення кікбоксингу. Майстер Спорту Міжнародного Класу, срібний призер чемпіонату світу з кікбоксингу, член команди збірної України, неодноразовий чемпіон України.

Бажаємо хлопцям  та їх тренерам міцного здоров’я, щастя, радості, сонячних днів у житті, бадьорості духу, нових цікавих змагань і «золотих» перемог, бо ваші перемоги піднімають спортивний рейтинг нашого міста!!!

Людмила Матуріна

2019 рік

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>