Будь другом пташині!

Птахи нам на крилах весну принесли

Будь другом пташині!

Щовесни багато років поспіль   учні школи проводять акцію «Птахи нам на крилах весну принесли». Нове покоління школярів   радо підтримує класну  традицію юних франківців і зустрічає птахів із вирію новими шпаківнями. Цього року учні 3-А та 3-Б класів повісили будиночки для птахів на деревах у дитячій установі №3.

Це особливий і радісний день у житті школярів, адже вони розвішують шпаківні на деревах біля свого садочка, у який ще недавно ходили і які заздалегідь змайстрували  разом із батьками для своїх пернатих друзів.

Діти вірять, що поселяться у нових будиночках шпаки , які будуть оберігати дерева від шкідників і звеселяти перехожих  своєю піснею.

Сподіваюсь, що така акція буде проходити щорічно і до нас радо будуть прилітати птахи з вирію.

Ольга Лісович, класний керівник 3 – Б класу.