Будь другом пташині

20160304_101145Уже четвертий рік поспіль юні франківці 4 – Б класу ЗОШ № 3 беруть участь у акції «Птахи нам на крилах весну принесли». А започаткували її вісім років тому учні 1 – Б класу, сьогоднішні восьмикласники.

Відрадно, що акція щороку продовжується і нове покоління школярів радо підтримує класну традицію: зустрічає птахів із вирію новими шпаківнями.

Це особливий і радісний день у житті дітей, адже вони розвішують на деревах біля школи будиночки для шпаків, які заздалегідь майстрували разом із батьками для своїх пернатих друзів.

Діти вірять, що поселяться у нових будиночках шпаки , які будуть оберігати дерева від шкідників і звеселяти перехожих своєю піснею. І як доречне народне прислів’я: «Добре діло – роби сміло».

Сподіваюсь, що наступні покоління франківців підтримають цю чудову традицію і на деревах шкільного подвіря, дитячих майданчиків, міського парку у цих маленьких домівках поселяться нові пташки.

Ольга Лісович, класний керівник 4 – Б класу.

No photos