Будуймо Україну разом!

от 12

3 листопада  у нашу школу завітав гість зі східної України Володимир Миколайович Єфімцев, молодий вчитель з Луганщини, учасник проекту “Будуймо Україну разом”. В рамках цього проекту педагоги східних і західних областей України діляться досвідом роботи, спілкуються, відвідують навчальні заклади, знайомляться з умовами праці один одного. Ми з радістю показали Володимиру Миколайовичу свою школу, адже зусиллями батьківського і педагогічного колективів за останні роки вдалося зробити школу ще затишнішою і гарнішою.

Було чим похвалитися і в плані здобутків наших учнів. Цікавою видалася нашому гостеві презентація школи, підготовлена вчителем-методистом Ридзанич О.Л., високопрофесійний урок з української мови, проведений  старшим вчителем Агафоновою Н.В., представлення гурту “Франківці” і досвіду роботи в плані поширення Франкового слова вчителя-методиста Лісович О.Г. Та найкраще люди розкриваються в живій бесіді. Нам, вчителям Львівщини, було дуже цікаво почути про роботу наших східних колег, побачити у невеличких фільмах короткий огляд різноманітних заходів школи № 2 міста Рубіжне, переконатися, що у всіх у нас одна мета – нести дітям рідне слово, красу рідного краю. І неважливо, де ти живеш: на СХОДІ чи на ЗАХОДІ, ПІВНОЧІ чи ПІВДНІ, якщо ти вчитель за покликанням, якщо серце твоє палає любов’ю і жагою до знань, це світло передається і твоїм учням.