Бути здоровим – це модно!

Під таким гаслом пройшов 11 тиждень навчання у 1 – Б класі ЗОШ №3.

Багато цікавого дізналися діти про одяг, як його обирати, носити, дбати, зберігати, шанувати. Маленькі школярики зауважили,що одяг робить людину привабливою. Та не тільки одяг. Щиросердечна посмішка на обличчі, добре серце, приємне спілкування доповнює красу одягу та людини.

А ще учні познайомилися з новими професіями: дизайнер, модельєр, закрійник, кравець. І, звичайно, охоче допомогли Попелюшці створити ескізи нових платтів для своїх сестер та мачухи.

Підсумковий урок тижня закінчився показом моди. Хлопці розділилися на дві групи: класичного  та сучасного стилів. Дуже приємно, що є у нас й такі діти, які вважають, що вишиванка – це найкращий і показовий одяг кожного українця. Наші милі дівчатка, звісно, мріють стати, хоч на мить, принцесами. Тому їх пишні, яскраві, різнобарвні, святкові плаття  так пасували маленьким красуням і робили їх чарівними та неповторними.

Відрадно, бо мої вихованці твердо засвоїли, що бути здоровим – це модно. А для цього потрібно правильно харчуватися, робити вранці зарядку, займатися спортом, гуляти у рухливі ігри на свіжому повітрі та мати завжди гарний настрій. То ж будьте усі здорові!!!

Класний керівник 1- Б класу

Лісович О.Г.