Дари осені – 2020. ПІДСУМКИ і НАГОРОДИ.

Дари осені – 2020

ПІДСУМКИ і  НАГОРОДИ.

«Осінь – остання, найчудовіша посмішка року» (Вільям Кален Браянт)

Вона – неперевершена майстриня перевтілень: перетворює листя у барвисті квіти, золотить сади і поля, змінює пейзаж і заповнює комори. Вона сама невтомно трудиться і інших спонукає до творчості.

Ми уже розповідали вам про чудовий конкурс фантазії і вправності «Дари осені», який традиційно проводиться в школі щоосені (посилання на інформацію: http://www.school-library.com.ua/zaviduvach-biblioteki/vystavka-konkurs-dary-oseni-2020.html )

Журі визначило переможців і відібрало найкращі і найталановитіші роботи, відзначивши, що кожного року наші учні дивують своїми цікавими знахідками, неймовірною фантазією і активністю.

Час вносить свої корективи і замість гучних оплесків на загальній лінійці, коли горді своєю високою оцінкою, переможці любувалися отриманими грамотами, цього року їх нагороджували індивідуально директор школи і заступник директора з виховної роботи.

Володимир Іванович і Оксана Михайлівна вручили нашим юним талантам особисті відзнаки за найкращі роботи, грамоти найактивнішим класам за  І-ше, ІІ-ге і ІІІ-тє місце, а також подяки учням і батькам за участь у конкурсі.

У «Дарах осені- 2020» місця розподілилися таким чином:

МОЛОДША ШКОЛА (1-4 КЛАСИ) –

І місце – 2-б, 4-б

ІІ місце – 1-а, 2-а, 3-б

ІІІ місце – 1-б, 3-а, 4-а

СЕРЕДНЯ ШКОЛА (5-6 КЛАСИ) –

І місце – 5-а

ІІ місце – 5-б

ІІІ місце – 6-а, 6-б

ГРАН-ПРІ за найкращі роботи цього року отримали:

Сподарик Максим за роботу «Гірський водоспад»

Кутний Максим за роботу «Тік-Так»

Тютюнник Артем за роботи «Ейфелева вежа» і «Осіння картина»

Дякуємо вам, наші любі майстри і майстрині, які створили своїми руками цьогорічне барвисте свято осінніх дарів!

Дякуємо батькам за їх постійну допомогу і всебічну підтримку своїх рідних школяриків.

Уже і осені кінець,
Настали дні холодні,
До нас, я чула, морозець
Прийде вночі сьогодні.
Впаде на луки, на гаї,
Побілить лист на вишні…

А ми чекатимемо наступної осені, щоб знову порадіти полум’яним барвам осінньої конкурсної фантазії!

Ридзанич Ольга Львівна

2020 рік