УЧИТЕЛЕМ ШКОЛА СТОЇТЬ…

УЧИТЕЛЕМ ШКОЛА СТОЇТЬ…

 Як же швидко промайнув вересень… Ще не встигли звикнути до нового розпорядку дня ні вчителі, ні учні, а вже другий місяць осені став на порозі, запрошуючи до свого першого свята.

День УЧИТЕЛЯ! Важко сказати чиє це свято більше: учнів чи їх наставників, адже урочиста атмосфера панує в школі вже давно, просочується крізь шпаринки дверей тихим співом (щоб не почули), веселим шепотом (щоб не дізналися), загадковим мовчанням (щоб не розгадали сюрприз)…. А сам день має перетворити старшокласників на повноправних господарів школи: директор, заступники, вчителі, охоронці правопорядку. Хочеться показати себе з найкращої сторони, вигадати найдотепніші жарти, розповісти найпроникливіші вірші, донести найвдячніші слова до самого серця кожного вчителя, достойно проявити себе в ролі викладача, використати найдивовижніші і найсучасніші засоби для справжнього, феєричного свята.

День УЧИТЕЛЯ! Свято освітян і всіх, хто дотичний до цієї нелегкої, але почесної життєвої місії, яку несе кожен вчитель, свято, яке зігріває душу кожного наставника, бо дозволяє побачити своїх учнів в іншому ракурсі, переконатися, що вкладена в них часточка своєї душі справді працює! Вчитель, мабуть, найщасливіша людина на землі, бо ділиться своїм знанням, дарує своє вміння, віддає свою любов, працю, час, натхнення іншим. А, як сказав один з філософів: «Найбільше щастя – відчувати себе потрібним, бо чим більше віддаєш, тим більше отримуєш». Так, закон Всесвіту: ВСЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ СТОРИЦЕЮ!

Саме такі добрі і теплі думки наповнювали наше вчительське серце, коли ми потрапили у вир свята. Напередодні Дня вчителя випускники школи подарували нам стільки світла, стільки позитивних емоцій, стільки неперевершених вражень, що вся душа наповнилася величезним «Спасибі, Боже, за все!» В такі хвилини сірі будні, наче вмившись кришталевою росою,  починають сяяти веселковими барвами, а хмари проблем розсіюються і здаються мізерними і неважливими.

Скільки ж треба було натрудитися, скільки фантазії використати, скільки талантів прикласти, щоб потім все пройшло на одному диханні: запальний сучасний флеш-моб, ліричні вірші і проникливі пісні, веселі сторінки шкільного життя, романтичні танці, високо-професійне та дууууже цікаве відео і…. і – настрій: чудовий, гарний, добрий, святковий, веселий, молодий, найкращий, феєричний, благий….

Дякуємо вам, любі наші учні! Вибачте, що часом бурчимо на вас, але ж хочемо, щоб знали більше, бо все, що будете мати в тому багажі знань, обов’язково пригодиться в житті!

Дякуємо вам, дорогі випускники! Довго пам’ятатимемо ваш подарунок до нашого професійного Дня! Хай щастить вам на стежках ДПА, ЗНО і всіх інших, щоб щасливо вивели вас на світлу, широку, уквітчану удачею ДОРОГУ ЖИТТЯ!

Ольга Ридзанич

 

День вчителя у 3-А класі

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>