День відкритих дверей у 2-А класі

День відкритих дверей у 2-Акласі

Весна – це світле відродження природи. На землі розквітає нове життя. І кожен день стає особливим.

28 березня – особливий і незабутній день для учнів 2-А класу (класний керівник Ольга Євстахівна Лис) та їхніх батьків.

День відкритих дверей розпочався інтегрованим уроком із позакласного читання, природознавства та образотворчого мистецтва.

Протягом усього уроку учні демонстрували знання особливостей весняної пори, аналізували мудрі вислови, створювали справжні мистецькі композиції з елементами живопису і аплікації.

Родзинкою уроку стала така знайома і така загадкова ВЕСЕЛКА, таємниці якої лежали в основі різноманітних форм роботи на уроці.

На завершення цікавого і змістовного уроку всі учні, батьки та вчителі пройшли під імпровізованою веселкою, адже «хто в веселку входить, той щастя знаходить».

Комп’ютерний супровід уроку підготувала вчитель інформатики

Ридзанич Ольга Львівна.

Продовженням Дня відкритих дверей у 2-А класі (класний керівник Лис О.Є.) був виховний захід «Ні травинку, ні стеблинку я не ображу – це страшний гріх», де учні в костюмах казкових героїв чудесно декламували вірші, інсценізували уривки творів танцювали веснянки (Цигалова Д.Г.),

співали пісні (Цигалов Ю.Г.),

та показували , як треба берегти природу.

Задоволені і горді за своїх дітей, з чудовим весняним настроєм зі сподіваннями на нові зустрічі, батьки щиро дякували  своєму класному керівникові Лис Ользі Євстахівні.

Їхні діти в надійних руках!