“День відкритих дверей” у початковій школі

День відкритих дверей – це цікавий, креативний, повчальний, завжди очікуваний, позитивний і пізнавальний спосіб співпраці школи і сім’ї.

Вчитель вищої категорії, старший учитель Зубик О.В. започаткувала цей метод роботи вже більш як 10 років тому.

З тих пір це стало доброю традицією в роботі цього вчителя.

Весь навчальний день всі бажаючі родичі учнів і вчителі  школи можуть бути присутніми на уроках даного класу.

Кожного року вчитель компанує різні уроки, підключаючи обов’язково один урок, який викладає інший вчитель: хореографію, іноземну мову, інформатику…

Цього року крім 3-х уроків Оксани Володимирівни – українська мова, читання і природознавство, на четвертий – урок музичного мистецтва,  запросив усіх бажаючих магістр музики Цигалов Ю.Г.

День відкритих дверей дає по-справжньому унікальні можливості батькам бачити поступовий розвиток своїх дітей, їх активність на уроках, комунікативні здібності, вміння слухати вчителя, реагувати на зауваження, працювати в групах тощо.

Коли бачиш, як професійно утримує вчитель увагу дітей усі 45 хв., розумієш – це досвід!

Коли дивуєшся, якою зацікавленістю сяють очі дітей при вдалій методичній знахідці вчителя, які емоції вони випромінюють, переконуєшся – це не заготовка, не театр, а продуманий до дрібниць урок.

Коли спостерігаєш, як вправно третьокласники володіють елементами музичної грамоти, вміють аналізувати, робити висновки з будь-якого предмету, усвідомлюєш, що вони ростуть і розвиваються в добрих руках.

Батьки в неофіційній атмосфері спілкувалися між собою, з вчителями, дирекцією школи. Могли глибше вникнути в нелегку і справді жертовну роботу своєї «класної мами».

Маса позитивних емоцій, гордість за своїх дітей, повага до їх наставників і підтвердження переконання, що обрана школа – найкраща – це лише частина підсумків, які приніс День відкритих дверей в 3-Б класі Бориславської ЗОШ №3. Більшість уроків супроводжувалися цікавими, яскравими, професійно створеними презентаціями (вчитель інформатики – Ридзанич Ольга Львівна).

Всі батьки вже віднині почали чекати наступного навчального року, щоб знову побачити своїх діточок ще розумнішими, ще впевненішими.

Дякуємо Вам, Оксано Володимирівно!

Батьки 3-Б класу

Урок  музичного мистецтва