Дистанційне навчання у 1- Б класі

Дистанційне навчання у 1- Б класі

Під час дистанційного навчання дуже важливо привернути увагу кожного учня до навчання,зацікавити його так,щоб освітній процес став для дитини дійсно захоплюючим і справив незабутнє враження.
Наші найменші учні 1- Б класу, ( кл.керівник Рахель С.Я.) так як і всі інші школярі,вчаться дистанційно,опановують нові для себе технології навчання. Адже таке навчання потребує набагато більше самостійності та організованості.
Ми разом з першокласниками,на уроках читаємо, пишемо, слухаємо, дивимось захоплюючі історії, досліджуємо. А особливо діти люблять урок  – “Я досліджую світ”.
Протягом тижня ми з учнями розкривали поняття “дослідник”, “винахідник”, побачили як природа допомагає винахідникам, познайомилися з винаходами дітей, а також дізналися що таке “лайфхак”.
Дякую дітям за відповідальність, взаєморозуміння, за повагу і любов!
Батькам, бабусям, дідусям щиро складаю подяку за те, що підтримали дистанційне навчання і весь час є поряд зі своїми дітьми .

Хай буде світлим кожен день в житті, хай негаразди завжди оминають.


Кл керівник 1-Б кл.
Рахель С.Я.

2022 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>