ДИВОВИЖНИЙ СВІТ ЛІДІЇ КРИПАК (ЕКСКУРСІЯ У КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ)

ДИВОВИЖНИЙ СВІТ ЛІДІЇ КРИПАК

(ЕКСКУРСІЯ У КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ)

Цього тижня учні початкової школи ЗЗСО №3 (2 – А кл. – класний керівник Лис О. Є.,

2 – Б кл. – класний керівник Лісович О. Г., 4 – А кл. – класний керівник Пігур А. М.,

4 – Б кл. – класний керівник Кміть Л. К. та 1- Б кл. класний керівник – Рахель С. Я.) відвідали виставку робіт Лідії Крипак ” Поки є любов, віра і надія – життя прекрасне ” у краєзнавчому музеї.

Оригінальні роботи з натуральної шкіри, ялинка з виноградної лози, макраме, ікебани з сухотрав розглядали діти з великим захопленням. А ще діти переглянули відеоролик про життєвий та творчий шлях нашої землячки – великої майстрині Лідії Крипак.

Побачене надовго залишиться в дитячих серцях.

Керівник методоб’єднання

Лис О. Є.