До Дня захисника України

Велику правду, для усіх єдину,
Наш гордий клич народові несе:
Батьківщині будь вірним до загину,
Нам Україна вище понад все.

Такими словами розпочався загальношкільний захід, присвячений 75-річниці утворення
Української повстанської Армії та з нагоди Дня захисника України «Здобудем Українську державу або загинем у боротьбі за неї», який підготували та провели учні 7-Б класу (класний керівник Фришко Іванна Іванівна).
Весь захід був пройнятий високим патріотизмом та любов’ю до рідної землі.
З відкритим серцем та щирістю душі діти молилися до Пресвятої Богородиці, просячи в неї блакитного мирного неба, зігрітого любов’ю та щастям дитинства, квітневої неньки-України, яка б вже ніколи не знала війни.
З трепетом у душі перегорталися сторінки трагічної та водночас героїчної історії нашої держави.
З вітальним словом до учнів школи звернувся гість заходу, учасник АТО Ігор Здендяк.
Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх борців за волю України.
Дирекція школи висловлює подяку учням 7-Б класу, батькам, класному керівникові,
Фришко І.І., вчителю музики, Цигалову Ю.Г., за підготовку та проведення заходу.

Оксана Козар,

заступник директора з виховної роботи