До Дня Збройних Сил України

головнаНапередодні святкування Дня Збройних Сил України в нашій школі відбувся патріотичний захід «Безсмертний будеш ти, бо вмер за Україну!».

Мета заходу: виховувати глибокі патріотичні почуття, причетність і відповідальність за все, що  відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя; формувати активну громадянську позицію школярів щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів, віру в краще майбутнє України.

На заході лунали вірші про героїчне минуле та патріотичні пісні , а танцювальні композиції заворожували глядачів,  .

Діти вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО.

Учасники заходу, учні 7 класу, продемонстрували високий рівень підготовки і талановитості.

Велику вдячність за активну участь у підготовці і проведенні заходу  організатор – класний керівник 7-го класу Микулич І.В. висловлює:

Цигалову Ю.Г. – вчителю музики, Цигаловій Д.Г. – вчителю хореографії.

Підготувала Л.Матуріна