Дорогою визвольних змагань

13жовтня в усіх класах нашої школи пройшов єдиний урок «Дорогою визвольних змагань», присвячений Дню захисника України та величному святу —- Покрові Пресвятої Богородиці.
До учнів 8-Б та 9 класу на виховну годину завітав почесний гість—-Голова Спілки воїнів АТО міста Борислава, учасник війни, яка і зараз іде на Сході нашої держави—- пан Ігор Саган. Діти почули чесні, проникливі слова захисника нашої незалежності, який не зміг бути осторонь , коли 2014 року підступно й по-зрадницьки наші східні «сусіди» розв’язали воєнний конфлікт.
А в 5-А клас запросили п.Івана Зубрицького, який теж перебував у зоні АТО. Пан Іван молодшим школярам навіть показав, наскільки важливим є вміння під час бою надавати першу допомогу.
Сьогодні від щирого серця вітаємо наших дорогих захисників із святом!!! Нехай Господь та Божа Мати охороняють вас!!!
Слава Україні!!!!

Федуняк Світлана Василівна