Дух Франка із нами повсякчас

Козар Андрій

Переможець конкурсу читців поезії

“Франків огонь в одежі слова”

22 травня цього року оргкомітет літературно-мистецької академії “Країна Франкова” провів VI конкурс читців поезії Івана Франка і про Івана Франка серед школярів і студентів “Франків вогонь в одежі слова” в актовій залі ДДПУ імені Івана Франка.

У віковій категорії 2-6 класи гідно представив місто Борислав учень 2-Б класу нашої школи Андрій Козар.

Юний поціновувач творчості Івана Франка майстерно, артистично, правдиво продекламував уривок з його твору “Лис Микита” (Пісня 2) і став переможцем даного конкурсу.

Маленький актор продемонстрував цікавий уривок з елементами театралізації, щиро ввійшов в образ персонажів казки. Виступ Андрійка був вдалим, неперевершеним і пам’ятним для усіх присутніх. Йому щиро аплодувало журі та присутні глядачі у залі.

Літературно-мистецька академія “Країна Франкова” нагородила Андрія Козара Дипломом та вручила пам’ятний подарунок, а колективу школи винесла Подяку за участь у конкурсі.

Нехай вогник  любові та пошани до нашого земляка, великого Каменаря, дорогий Андрійко, у тебе не згасає, а бажання краще пізнати його творчість множиться й приносить тобі духовну й естетичну насолоду.

Ольга Лісович, класний керівник 2-Б класу.