Дякуємо за добру пам’ять

30 вересня, в День бібліотекаря, книжковий фонд нашої шкільної бібліотеки  поповнився невеличкою колекцією книг, які стали для нас справжнім сюрпризом.

Колишня учениця школи Анастасія Нижник (Олійник) подарувала книги зі своєї домашньої бібліотеки. Серед них і такі, які вивчаються на уроках української та зарубіжної літератури, можуть бути корисні при вивченні англійської мови.

До слова сказати, Нижники – ціла учнівська династія Бориславської ЗОШ №3.

4 сестрички: Олександра, Анастасія, Марія і Софія  – випускниці школи, а їх тітка Людмила колись працювала у нашій  школі вчителем. Мама сестер, Тетяна Нижник, завжди була дуже активною і небайдужою до шкільного життя, приймала активну участь у батьківському комітеті, створювала для дівчаток танцюристок чудові барвисті плаття для виступів. А ім’я дідуся, Ігоря Нижника, знає, звичайно ж, кожен житель нашого міста.

Правду кажуть: повага до школи народжується в сім’ї…

Коли ми дякували Насті за приємний сюрприз, вона скромно відповіла: «Я сподіваюся, що книги знадобляться комусь із учнів.

Це найменше, що я могла зробити для школи. Дякую усім вчителям за знання, бо це, справді, безцінно! Усім вітання і чудових днів у рідній школі!»

Нехай вибачить мене Анастасія за те, що оприлюднюю її слова, але, насправді, розглядаю її порив не просто, як передачу книг шкільній бібліотеці, а щемливий доказ того, що наші випускники не забувають школу, носять в душі щиру вдячність і добру пам’ять про вчителів. А хіба не ради цього ми працюємо?

Особливо приємно усвідомлювати це напередодні Дня працівників освіти.

Ми любимо вас, наші учні, сьогоднішні і колишні. І сподіваємося, що ця любов взаємна.

Ридзанич Ольга Львівна

2021 рік