Екскурсія на виставку картин

Персональна  виставка картин

Юрія Бандери

В Бориславському краєзнавчому музеї майже  щомісяця відбувається оновлення картинних виставок, які є цікавими і захоплюючими для учнів шкіл.

18.08.2019 року учні 7-Б класу відвідали персональну  виставку картин Юрія Бандери.

Юрій Бандера народився в м. Стрию. Ще школярем (1980-1986 роки) займався у студії образотворчого мистецтва. Після закінчення школи продовжив навчання в університеті «Львівська Політехніка» на факультеті «Архітектура». Із 2001 року працює викладачем у Стрийському вищому художньому професійному училищі.

Із 1998 року – член мистецького об’єднання «Стрий-Ко» та  учасник колективних виставок цього творчого товариства. Також брав участь у  колективних виставках у Києві, Львові, Стрию, Дрогобичі, Долині, Миколаєві, Калуші, Трускавці. Із 2002 р. бере участь у міжнародних пленерах у Польщі (Новий Сонч, Проховіце, Хобенія, Ціханув). У жовтні 2017 року вступив у Національну спілку худож­ників України.

Серед жан­рів художник надає перевагу пейзажу і натюр­морту. Як лю­дина творча, по­с­тійно знахо­диться у пошуку, експериментує з ко­льорами. Надає перевагу роботі на відкритому по­вітрі в Карпатах, а міжнародні пле­нери в Польщі Юрій вважає хорошою можливістю здобути неоціненний досвід, спілкуючись із закордонними колегами. Роботи художника знаходяться у приватних колекціях України, США і Європи.

Наталія Яремко, класний керівник 7-Б класу