Екскурсія до СВІТЛИЦІ Любові, Надії, Радості

Екскурсія до СВІТЛИЦІ

Любові, Надії, Радості

Незабутньою стала екскурсію до СВІТЛИЦІ Любові, Надії, Радості

учнів 1-Б класу (кл.к. Ольга Лісович) та 3-А класу (кл.к. Надія Пігур).

Дітей радо зустріла п. Людмила й цікаво розповіла про дуже багату духовно й інтелектуальну жінку – Ірину Сеник. Проста зовні й у побуті, скромна й щира у спілкуванні, не вибаглива до життя.  Проте весь цивілізований світ вважає її неперевершеною майстринею вишивки і талановитою поетесою і присвоює їй звання світової героїні.

Тут, у стінах світлиці, діти побачили світлини Ірини Сеник, її вишивки, книги віршів та орнаментів. Багатство своєї душі виливалося віршованими рядками та неперевершеними узорами на полотні. Вона писала і для дітей  – вийшла друком «Книжечка бабусі Ірини для чемної дитини», в якій прищеплює маленьким українцям любов до рідної Вітчизни.

Ми пишаємося, що  в нашому місті  жила така велична постать, борець за Україну, сильна духом жінка – Ірина Сеник.

Лісович Ольга Григорівна

2021 рік