Екскурсія в зоопарк

Екскурсія в зоопарк

Чудово провели день під час екскурсії в зоопарку учні 1-Б класу ЗЗСО №3 разом з батьками та класним керівником Ольгою Лісович. Тут діти змогли побачити багатьох тварин, які вивчали в школі по абетці. Малеча довго спостерігала за непосидючими мавпочками, милувалися граціозністю лебедів, чарівністю фламінго. Діти побачили, як проходить ранок у звірів: після сніданку два ведмедики гарно чухмарили  спинки, лев гордовито охороняв своє потомство, а леопард невтомно гасав по вольєру,гордовито походжали павичі, розпустивши свої чудо-хвости,а журавлі, розправивши крила,  хотіли злетіти в небо, та не пускали вгорі захисні сітки. А ще дуже зраділи,коли побачила страуса і згадали задачу з підручника математики  про яйце страуса, з якого можна приготувати 10 порцій. 

Діти охоче робили світлини біля кліток із звірами, тішилися, що побачили справжніх грізних звірів. Адже така зустріч з ведмедями, тиграми, левами в природі вкрай небезпечна.

Дякую батькам за організацію екскурсії. Гарного всім літа!!!

                                           

Класний керівник

Ольга Лісович 

28.05.2021 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>